Inzerát

Autor: Martin Smetrik | 13.1.2006 o 16:08 | Karma článku: 7,41 | Prečítané:  1031x

Rozhodol som sa, že si podám inzerát. Hľadám práve teba, ak spĺňaš nasledovné podmienky: nemusíš dobre vyzerať, dôležité pre mňa je, aby mi s tebou bolo dobre. Aby sme sa mali stále o čom porozprávať, aby sme sa spolu nenudili a aby sme vyhovovali jeden druhému. Môžeš byť vysoký, môžeš byť nízky, môžeš byť priemerného vzrastu. Je mi jedno, akej farby budeš mať vlasy a či ich vôbec budeš mať.

Dôležité je, aby si mal zmysel pre humor, aby si sa vedel zasmiať niečomu sofistikovanému, ale i niečomu primitívnemu. Aby sme si mohli kedykoľvek zavolať a aby sme sa mohli kedykoľvek stretnúť, aby nám nevadilo spolu sa ukázať vonku pred našimi kamarátmi. Chcem, aby sme sa mohli k sebe pritúliť a dlhé hodiny sa rozprávať o akýchkoľvek hlúpostiach...
Chcem, aby sme mohli ísť spolu tancovať, aby sme mohli ísť spolu do kina. Chcem, aby som po čase nadobudol pocit, že mi je s tebou strašne dobre a že by som s tebou chcel tráviť viac času, aby som ťa mohol lepšie spoznať a vychutnávať si každý spoločný moment v tvojej blízkosti. Chcem, aby som mal už po mesiaci pocit, že si ten pravý, aby som mohol začať plánovať náš prvý spoločný víkend vonku.

Chcem, aby si sa z ničoho nič prestal ozývať, nebrať mi telofóny a neodpisovať mi na sms-ky. Chcem, aby som sa presne v tomto momente nezáujmu začal sám seba pýtať, čo som spravil zle, kde som spravil chybu a či som ju vôbec vlastne spravil. Chcem, aby som bol už po 48 hodinách, kedy sa vôbec neozveš, absolútne v "prdeli" a mal strašné mindráky z toho, čo s tebou je a či sa ti niečo nestalo... A tebe to bude krásne jedno a nebudeš sa ozývať ani potom, keď budem už z toho úplne zúfalý a budem chodiť bez života celý deň čakajúc na akúkoľvek správu od teba.

Prosím, ak je niekto taký tam vonku, ozvi sa mi... Strašne rád by som ťa spoznal, namotal sa presne takýmto spôsobom a potom ostal odkopnutý bez záujmu. Prosím, ozvi sa mi... Dvakrát mi očividne nestačilo, chcem niekoho ďalšieho, kto sa na mňa vykašle a mňa to zloží...

No tak, ak si niekde tam vonku, tak sa ozvi... Možno ma to zocelí, možno ma to zabije...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?